O nás

Sme tím skúsených advokátov, ktorí participovali na významných národných a nadnárodných projektoch. Počas doterajšej právnej praxe sme získali rozsiahle know-how vo vybraných oblastiach práva, ktoré vďaka práci v menšom kolektíve vhodne kombinujeme so skutočne individuálnym prístupom ku klientovi a jeho právnej veci. 

Pre našich klientov sa snažíme byť nielen obchodnými partnermi, ale aj priateľmi. Napriek tomu, že sme počtom malý tím, pracujeme pre našich klientov pravidelne na veľkých veciach.

Vysoko si ctíme advokátsku etiku a preto našu prácu vnímame nielen ako povolanie, ale skôr ako poslanie. 

Spoznajte nás bližšie.

JUDr. Ľudovít Mičinský, MCIArb.

Managing Partner, advokát, rozhodca, adjudikátor

Dlhodobo sa špecializuje na poskytovanie právneho poradenstva v oblasti riešenia sporov, kde zastupoval Slovenskú republiku vo viacerých významných investičných sporoch.

Patrí medzi najvýznamnejších slovenských právnikov zaoberajúcich sa arbitrážnym konaním na národnej i medzinárodnej úrovni.

JUDr. Monika Rafajová

Partnerka, advokátka

Špecializuje sa na obchodnoprávnu a občianskoprávnu agendu so zameraním najmä na sporovú agendu vrátane arbitráže, poskytovanie právneho poradenstva v oblasti korporátneho práva, obchodných transakcií,  insolvenčného práva a 
M & A.


JUDr. Barbora Gašparovičová

Advokátska koncipientka, správkyňa

Zameriava sa primárne na civilnú agendu, v rámci ktorej sa najčastejšie venuje zastupovaniu v obchodnoprávnych sporoch, vymáhaniu pohľadávok a insolvenčnej agende (konkurzy, reštrukturalizácie, oddlženia fyzických osôb).

Mgr. Boris Stancl

Of counsel

Spolupracuje s našou kanceláriou ad hoc na obchodných transakciách a projektoch s cezhraničným prvkom najmä v Českej republike.

Právny asistent/asistentka - Advokátsky koncipient/ka

Hľadáme do nášho tímu právneho asistenta/asistentku alebo advokátskeho koncipienta/ku, ktorý by nám pomáhal s prácou na väčších, ale aj menších veciach. 

Ak by si mal/a záujem s nami spolupracovať, pošli nám svoj životopis na micinsky@micinsky.com a možno budeme čoskoro kolegovia.